Високо і без травм: правила безпеки на батуті

Записатись на прийом

Ми знаємо, як діти люблять розваги на свідому повітрі і завжди таке підтримуємо. Але з батутом вирішили нагадати дорослим головні правила безпеки. Ми звикли сприймати його як розвагу біля популярних ТЦ і парків розваг, але це не звичайна собі літня забава, батут приховує чимало небезпек навіть для дорослих, які забувають про елементарні приправила безпеки.

Чим небезпечний батут?

Майже 2/3 травм на батуті отримують діти від 6 до 14 років. Так, вони рухливі і найбільше потребують батьківського нагляду.

Найпоширеніші травми на батуті:

• переломи кісток

• струс мозку

• розтягнення зв’язок

• синці, порізи, подряпини

• травми грудної клітки

• травми шиї та спинного мозку.

Як убезпечити свою дитину від травми на батуті?

Пам’ятайте: пускаєте малечу на батут, а самі відкладаєте телефон і не спускаєте очей з синочка/донечки. Встановіть чіткі правила поведінки на батуті, зрозумілі для дітей, поясніть їм, що це потрібно для їх безпеки.

Ось кілька порад для мам і тат:

✔Дозволяйте стрибати дітям по черзі, а не одночасно всі, адже більшість травм малеча отримує, коли на батуті одночасно стрибає кілька дітей.

✔Важливо, щоб завжди поруч був дорослий.

✔Слідкуйте, щоб діти не робили сальто назад, перекиди і не стрибали занадто високо

✔Важливо, щоб дитина стрибала в центрі батута, а не по краях.

✔Тримайте батут на відкритому майданчику подалі від дерев, бетону i парканів (якщо батут біля ТЦ, це правило ніхто не відміняв).

✔Завжди використовуйте захисну сітку навколо батута.

Не забуваємо приземлятися правильно – падати на полотно батута найкраще на спину або сідниці.Також перед тим, як зайти на батут, зніміть у дітей окуляри, прикраси та інші дрібниці, які можуть злетіти або зачепитися за сітку. Не можна стрибати на батуті з жуйкою, цукеркою і іншою їжею за щокою. Солодощі – як нагорода для тих, хто пострибав і повернувся до мами/тата (wink) І не забувайте всі, що батут – це не місце для пустощів.

Стрибайте високо, безпечно і головне – без травм!