Педіатрія Андріани Мальської

Колись у «Педіатрії Нельсона» я прочитала, що педіатр – це адвокат дитини. Здавалось би, просто гучна фраза, яку опублікували у розумній книжці. Але, насправді, для лікарів на практиці ці слова важать дуже багато. Бо в центр своєї праці ми ставимо саме дитину, її маленький світ і турботи.   

З турботи про дітей і народилася ідея Педіатрії Андріани Мальської. Це медичний острівок у самісінькому центрі Львова.  Затишна клініка, де ми надаємо фахову медичну допомогу дітям від першого дня життя до повноліття. І нехай Вас не лякає, що ця медична установа зовсім не нагадує звичну поліклініку. Ви потрапили за адресою. Просто наші діти заслуговують найкраще. Відтак сірі коридори  і запах медикаментів залишаються позаду. Ми пропонуємо комфорт, сучасність і атмосферу, у якій лікують навіть стіни.

У нас працюють висококваліфіковані, з багаторічним стажем педіатри, лікарі ультразвукової та функціональної діагностики та вузького профілю. Наші підходи до діагностики та лікування базуються на принципах доказової медицини, із застосунком найсучаснішого діагностичного обладнання та індивідуальним підходом до кожного маленького пацієнта, адже ми дбаємо про найцінніше – здоров’я Вашої дитини.

Кожного дня наша команда вчиться, росте та шукає нові знання. Щоб надавати пацієнт-орієнтовану медичну допомогу найвищої якості.

Ми точно знаємо, що наші лікарі – справжні друзі для Ваших дітей. Тепер переконатися у цьому залишається  і Вам. Педіатрія Андріани Мальської – на захисті здоров’я дітей.

З повагою, доктор Андріана Мальська.