напрямок Педіатр

Педіатри

Записатись на прийом

Педіатр – це перший лікар, до якого Ви звернетесь з приводу консультації щодо розвитку, догляду, налагодження грудного вигодовування, імунопрофілактики та захворювання Вашої дитини. Відвідувати його в перші півроку потрібно щомісяця, незалежно від стану малятка і наявності симптомів захворювань.

Обов’язкові медичні профілактичні огляди дітей віком до 3 років проводяться з метою моніторингу стану їх здоров’я та здійснення ефективних заходів щодо охорони здоров’я та розвитку дітей цієї вікової категорії.

Під час прийому педіатр оцінить стан здоров’я Вашої дитини, фізичний та психомоторний розвиток, проконсультує щодо вигодовування та харчування, вчасно виявить вроджені вади розвитку, захворювання, проконсультує та проведе вакцинацію.

У три місяці після народження необхідними є консультації вузькопрофільних спеціалістів таких як: невролог, кардіолог, хірург та ортопед, також можуть бути призначені НСГ (нейросонографія) та УЗД кульшових суглобів, а також це час для початку проведення планової вакцинації.

Щодо вакцинації, то існує календар обов’язкових щеплень для дитини першого року життя затверджених Міністерством охорони здоров’я України, а також перелік рекомендованих вакцин.  Запрошуємо на консультацію у Педіатрію Андріани Мальської у Львові, педіатр клініки надасть Вам фахову консультацію та обстежить малечу.