Синфлорикс. Захист від отиту та пневмонії.

Синфлорикс. Захист від отиту та пневмонії.

👉Синфлорикс – захист від отиту та пневмонії для Вашої дитини!

Ми живемо в час, коли 30 інфекційних хвороб можна попередити за допомогою вакцинації і такі захворювання, як пневмококовий менінгіт, пневмонія та гострий середній отит теж відносяться до вакцин-контрольованих захворювань.

Минулого разу ми писали про вакцину від пневмокової інфекції – Превенар 13💉, а сьогодні розповімо про ще одну – Синфлорикс фірми GlaxoSmithKlein.

❗ Вакцинація Синфлориксом показана для активної імунізації немовлят і дітей віком від 6 тижнів до 5 років для профілактики пневмококової інфекції, викликаної Streptococcus pneumoniae і перехресно-реактивним серотипом 19A (включаючи сепсис, менінгіт, пневмонію, бактеріємію та гострий середній отит), а також гострого середнього отиту, викликаного нетипованою Haemophilus influenzae.

❗❗❗Важливо пам’ятати, що найбільш сприйнятливими до інфекцій є саме діти перших років життя з високим ризиком летальності та інвалідизації, навіть при сучасному підході до лікування менінгіту, відтак ВООЗ рекомендує розпочинати вакцинацію якомога раніше – на першому році життя, щоб дитина була захищена від пневмококових захворювань.

У більшості країн світу вакцинація💉 проти пневмококової інфекції є обов’язковою для дітей перших 2-х років життя.

👉  Синфлорикс продемонстрував високу ефективність проти пневмококових інфекцій у клінічних дослідженнях та підтвердив високий рівень захисту при застосуванні на практиці.

👉 Завдяки додатковому захисту проти нетипової гемофільної палички – Синфлорикс попереджає значну кількість випадків гострих середніх отитів у дітей, а відтак запобігає і прийому антибіотиків, що є одним з факторів запобігання антибіотико-резистентності.


💉Схема вакцинації:
➡️ немовлята віком від 6 тижнів – 6 місяців- 3 дози з інтервалом між введеннями не менше 1 місяця між дозами. Четверта доза бустерна через 6 місяців після третьої дози (бажано на другому році життя дитини)
➡немовлята віком 7 – 11 місяців: – 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 1 місяця між дозами. Третя доза рекомендується на другому році життя з інтервалом не менше ніж 2 місяці між дозами.
➡ діти віком 12 місяців – 5 років: схема вакцинації включає 2 дози по 0,5 мл з інтервалом не менше 2 місяців між дозами.

Вакцинуйтеся та залишайтеся здоровими!

Ми піклуємось про найцінніше – здоров’я Ваших дітей!🩺