Подорожуйте із дітьми автомобілем безпечно🚘🚖

Записатись на прийом

Коли і куди б Ви не їхали переконайтеся, що ваші діти до 12 років належно пристебнуті у своєму автомобільному кріслі, відповідно до свого віку, ваги та зросту.

Головне призначення дитячого автокрісла — забезпечити безпеку дитини на випадок ДТП, при екстреному гальмуванні чи при різкому маневрі.
❗️Важливо, щоб дитяче автокрісло було правильно закріплене в салоні автомобіля, а дитина в ньому була надійно пристебнута.

Дитячі автокрісла допомагають малюкам подорожувати з комфортом, тому що при розробці конструкції враховують антропометричні дані дитини. В більшості сучасних автокрісел передбачена можливість регулювання куту нахилу для комфортного сну дитини та використовуються системи вентиляційних отворів та каналів для кращого мікроклімату.

‼️ 2019 року в Україні у ДТП загинуло 3 454 людини, ще 32 736 були травмовані. Загалом на українських дорогах сталося 160 675 аварій. Цього року також сталося 4656 аварії за участю дітей, з них – 3903 ДТП із потерпілими, у яких ❗️164 дитини загинуло (новішої статистики не знайшли).

⚠️За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, використання дитячих автомобільних крісел знижує ризик отримання травм у ДТП на 70%, а рівень смертності – на 54%.

⚠️Бустерне сидіння знижує ризик серйозної травми на 45% у дітей віком 4–8 років.

⚠️За умови, якщо пасажири пристебнуті, ризик смерті та серйозної травми є нижчим у більш ніж на половину у старших дітей та дорослих.

❓Як підбрати автомрбільне крісло
✅З народження до 2-4 років використовуйте крісла, що встановлюються обличчям проти ходу руху, дитина кріпиться вбудованими внутрішніми ременями безпеки.

❗️Ніколи не ставте крісло такого типу на переднє сидіння, подушки безпеки можуть серйозно травмувати чи навіть вбити вашу дитину!

✅Наступним варто придбати крісло, що встановлюється обличчям по ходу руху. Автокрісла такої вікової групи називаються «трансформери», тому що після деяких приготувань передбачають перевезення дітей у дуже широкому віковому діапазоні. Дитина до ваги 15-18 кг фіксується внутрішніми ременями або столиком безпеки в залежності від конструкції автокрісла. Діти старшого віку (від 4 років) що є важчими, фіксуються в автокріслі штатним автомобільним ременем безпеки.

✅Після того як дитина підросте її можна пересадити у бустерне крісло, у якого відсутня спинка. Вони призначені для дітей від 3 до 10-12 років (вагою від 15 до 36 кг). Встановлюються обличчям по ходу руху, дитина в ньому фіксується штатним автомобільним ременем безпеки.

✅Коли дитина вже виросте із бустерного сидіння подбайте, щоб вона використовувала ремінь безпеки під час кожної подорожі.

Ознакою, що діти вже не потребують бустерного сидіння, є те, що ремінь підходить – коли горизонтальний пас лежить поперек стегон, а не на животі, а грудна частина паска проходить через груди, а не знаходиться на шиї чи на обличчі.

‼️Батьки можуть врятувати своїй дитині життя просто пристебнувши її щоразу перед поїздкою!

Будьте уважні та обережні, прості речі рятують життя!

https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Дитяче_автомобільне_крісло

https://www.cdc.gov/…/fea…/child-passenger-safety/index.html

https://tsn.ua/…/naygirshiy-chas-na-dorogah-i-kilkist-zhert…