Дитячий Невролог Львів

Дитячий Невролог Львів

Записатись на прийом

Консультація дитячого невролога є, напевно, найбільш важливою для Вашого малюка протягом першого року життя. Особливо, у випадку ускладнених пологів, кесарського розтину чи недоношеності в анамнезі. У випадку асфіксії – кисневого голодування під час пологів, можливе ураження центральної нервової системи та розвитку судом, чи навіть паралічу в подальшому.

Порушення з боку центральної нервової системи можуть проявлятися відставанням у психомоторному розвитку у ранньому дитинстві. Також у поведінкових розладах, неврозах, та труднощах у навчанні. Це потребує вчасної діагностики, оскільки важливо запобігти розвитку важких ускладнень у майбутньому.

Відтак, важливо показати Вашого малюка неврологу у віці 1 місяця. Тому що багато неврологічних порушень можна скорегувати, за умови своєчасного раннього втручання.

Іноді невролог може скерувати на додаткове обстеження головного мозку – нейросонографію для виключення розвитку післяпологових патологій, діагностики відхилень в роботі мозку і ЦНС. УЗД головного мозку дитині в рамках обов’язкового огляду рекомендовано проводити у віці 1-1,5 місяця.

Нервова система у дітей ще продовжує розвиватися після народження. Протягом перших місяців життя, дозрівають структури головного мозку, розвиваються психічні та моторні функції.

Надалі необхідність і частоту подальших консультацій визначає лікар. Доцільно також відвідувати невролога у періоді становлення основних моторних навичок у – 3,6,9 та 12 місяців.

Доцільнопривести дитину неврологу ще перед дитячим садочком, школою, після першого класу, перед п’ятим класом, після 10 років, у 15 та 18 років.

Коли варто звернутись на консультацію до невролога?

Якщо ваше немовля погано спить, часто прокидається, сон поверхневий, часто зригує. Якщо ви помітили, що дитина не тримає голівку, не сідає, не повзає та не починає ходити вчасно, не гулить та не лепече.

Щодо дітей старшого віку. Якщо Ваша дитина пізно почала та мало розмовляє, не відгукується на звернення, заїкається, має часті істерики, надмірно дратівлива, агресивна поведінка, нав’язливі повторювальні рухи та нічне нетримання сечі.

Дитячий невролог діагностує та лікує наступні неврологічні захворювання: дитячий церебральний параліч (ДЦП), епілепсію, болі голови, перинатальні ураження ЦНС, наслідки перенесених інфекцій та захворювання периферичної нервової системи. Запрошуємо на консультацію до дитячого невролога у Педіатрію Андріани Мальської у Львові.