Кардіолог

Кардіолог

Якщо у Вашого педіатра виникли запитання щодо стану серцево-судинної системи Вашої дитини, він може скерувати Вас на консультацію до дитячого кардіолога.

Дитячий кардіолог спеціалізується у діагностиці та лікуванні кардіологічної патології характерної для дитячого віку, такої як: вроджені вади серця, артеріальна гіпертензія підліткового віку та порушення ритму.

Оскільки багато вроджених вад серця можуть не мати жодних клінічних проявів тривалий час, важливо проводити Ехо-кардіографічну (Ехо-КГ) та електрокардіографічну (ЕКГ) діагностику усім дітям у дошкільному періоді з метою вчасного виявлення вроджених вад серця і порушення ритму та запобігти розвитку важких ускладнень.

Усім дітям, що професійно займаються будьяким видом спорту, раз в рік рекомендоване проведення електрокардіографічного (ЕКГ) обстеження з метою вчасної діагностики та запобігання розвитку життєвозагрожуючих аритмій.

Іноді дітям показане проведення добового моніторингу ЕКГ – для діагностики вроджених аномалій провідних шляхів та епізодичних порушень ритму.

При підозрі на артеріальну гіпертензію підліткового віку доцільне проведення добового моніторингу артеріального тиску (холтер – АТ).

В разі діагностики вродженої вади серця, дитина, можливо, потребуватиме хірургічної корекції, в такому випадку, дитячий кардіолог скерує на консультацію до дитячого кардіохірурга. Запрошуємо на консультацію до дитячих кардіологів Педіатрії Андріани Мальської у Львові.