Дитячий алерголог Львів

Дитячий алерголог Львів

Записатись на прийом

Якщо у Вашого малюка присутні такі скарги, як: нежить, чхання, свербіж і набряк слизової носа, сльозотеча, почервоніння, свербіж та набряки в ділянці очей, сухість та висипання на шкірі, що не пов’язані з інфекційними захворюваннями, зригування, в калі Ви помітили кров, педіатр скерує Вас на консультацію дитячого алерголога, який допоможе визначити алерген та підібрати відповідне лікування.

На сьогодні найсучаснішим методом лікування алергії є СІТ або АСІТтерапія: алергоспецифічна імунотерапія. Цей метод лікування полягає у введенні в організм людини мікродоз тих алергенів, на які він реагує і, як наслідок, відбувається вироблення несприйнятливості до цього алергену. Цей метод, перешкоджає появі симптомів і “перемикає” механізми імунної системи людини. Лікування алергії в такий спосіб, дозволяє забезпечити стабільний стан здоров’я на довгі роки.

Також дитячий алерголог Львів допоможе правильно скласти раціон матері під час лактації, підбере відповідну молочну суміш, якщо малюк на штучному вигодовуванні. Оскільки ферментна система у дітей є ще незрілою, часом необхідно вчасно скоригувати прикорм. Важливо пам’ятати, що вчасний візит до дитячого алерголога може попередити розвиток важких захворювань з алергічним компонентом у дитини. Дитячий алерголог Педіатрії у Львові надасть Вам фахову консультацію та обстежить малечу.