Дитячий кардіолог Львів

Дитячий кардіолог Львів

Записатись на прийом

Дитячий кардіолог спеціалізується у діагностиці та лікуванні кардіологічної патології характерної для дитячого віку. А саме: вроджені вади серця, артеріальна гіпертензія підліткового віку та порушення ритму.

Якщо у Вашого педіатра виникли запитання щодо стану серцево-судинної системи Вашої дитини, він може направити Вас на консультацію до дитячого кардіолога.

Багато вроджених вад серця можуть не мати жодних клінічних проявів тривалий час. Важливо проводити Ехо-кардіографічну (Ехо-КГ) та електрокардіографічну (ЕКГ) діагностику усім дітям у дошкільному періоді. Це для того, щоб вчасного виявити вроджені вади серця і порушення ритму та запобігти розвитку важких ускладнень.

Усім дітям, що професійно займаються будьяким видом спорту, раз в рік рекомендоване проведення електрокардіографічного (ЕКГ) обстеження з метою вчасної діагностики та запобігання розвитку життєвозагрожуючих аритмій.

Іноді дітям показане проведення добового моніторингу ЕКГ – для діагностики вроджених аномалій провідних шляхів та епізодичних порушень ритму.

При підозрі на артеріальну гіпертензію підліткового віку доцільне проведення добового моніторингу артеріального тиску (холтер – АТ).

В разі діагностики вродженої вади серця, дитина, можливо, потребуватиме хірургічної корекції, в такому випадку, дитячий кардіолог скерує на консультацію до дитячого кардіохірурга. Запрошуємо на консультацію до дитячих кардіологів Педіатрії Андріани Мальської у Львові.

Також Вас може зацікавити функціональна діагностика