Діти та спека

Діти та спека

Записатись на прийом

Діти та спека🥵

Важливо спостерігати за дітьми, а особливо немовлятами у спеку, вони пітніють менше, мають знижену здатність охолоджуватися та виділяють більше енергії та тепла під час фізичних навантажень.

❗️Діти більш схильні до перегрівання та розвитку теплового удару, ніж дорослі!

Як убезпечити дитину від перегрівання:

☑️Годуйте грудьми чи давайте суміш – частіше, допоювати водою дітей до 6 міс немає потреби – грудне молоко достатньо гідрофільне

☑️Старшим дітям пропонуйте більше пити – вода найкращий напій

☑️Одягайте дітей у легкий, вільний одяг із натуральних тканин та капелюшок/панамку, а також користуйтесь сонцезахисним кремом із SPF 30+ на частини тіла, що не прикриті одягом.

☑️Обирайте найпрохолоднішу кімнату вдома для сну дитинки, закривайте вікно щільними шторами.

☑️Рекомендовано купати дитину у теплій ванні, але не у холодній воді.

☑️Використовуйте вентилятор у приміщенні для циркуляції повітря, проте не ставте його прямо напроти дитини.

☑️Коли використуюте кондиціонер, пильнуйте, щоб повітря не ставало занадто холодним.

☑️Ніколи не залишайте ні своїх дітей, ні домашніх улюбленців в машині на сонці, навіть на хвилину. Температура всередині стрімко зростає вже 5 хвилин після закриття і незначно опущені вікна зовсім не впливають на температуру в салоні.

☑️Якщо подорожуєте машиною, плануйте поїздку на ранок чи на вечір, коли вже спадає спека.

☑️Старайтесь залишатись вдома у найгарячіший період дня між 11:00 та 16:00, якщо ж таки мусите вийти на вулицю то шукайте тінь, або ж прикрийте дитячий візочок легкою тканиною чи сонцезахисною парасолькою для візочків.

☑️Якщо ж дитина має багато спортивних занять на вулиці, то наполягайте на частих перервах та на тому, щоб пила багато води.

Це зовсім прості правила, яких варто дотримуватись у спеку, але якщо ж помітили, що дитина в’яла чи виглядає хворобливо, відразу ж зверніться до свого педіатра за допомогою!