Безпека на сонці: як обрати сонцезахисний крем

Записатись на прийом

Якщо літо, то багато часу на вулиці. Це завжди добре, але влітку мами і тати мають додати захисту своїй малечі від надмірного сонця. Допоможе сонцезахисний крем!

Його завдання – допомогти захистити шкіру від сонячних опіків і попередити розвиток раку шкіри, але лише за умови правильного використання. Але навіть за умови нанесення крему – не привід довше залишатися на сонці.

Як вибрати сонцезахисний крем

Обирайте сонцезахисний крем широкого спектру з фактором захисту від сонця не менше 15 (до SPF 50). Це означає, що він відсіює як UVB, так і UVA промені.

Для чутливих ділянок тіла, як-от ніс, щоки, верхівка вух і плечі, виберіть крем з оксидом цинку або діоксидом титану. Такі креми можуть залишатися видимими на шкірі навіть після нанесення.

Як застосовувати сонцезахисний крем

На відкритих ділянках (обличчя, ніс, вуха, ноги, руки і навіть задню частину колін) використовуйте достатню кількість сонцезахисного крему. Щоб він добре захищав, його треба нанести за 15-30 хвилин до виходу на вулицю, адже потрібен час, щоб засіб увібрався в шкіру.

Використовуйте сонцезахисний крем щоразу, коли дитина йде на вулицю. Сонячні опіки можна отримати навіть у похмурі дні, тому що до 80% УФ-променів може проникати через хмари і відбиватися від води, піску і бетону.

Наносьте сонцезахисний крем повторно кожні 2 години і після купання,коли малеча спітніла або після витирання рушником.

Який крем підійде для немовлят

Для найменших варто обирати крем з найвищим ступенем захисту – SPF 50, чи навіть 100 SPF.

✔Для малечі до 6 місяців використовуйте сонцезахисний крем на невеликих ділянках тіла, якщо немає захисного одягу і тіні.

✔Для дітей від 6 місяців нанесіть на все тіло, обережно навколо оченят. Якщо дитина втирає сонцезахисний крем в очі, протріть їй очі і руки вологою тканиною. Якщо крем подразнює їй шкіру, спробуйте сонцезахисний крем із діоксидом титану або оксидом цинку. Якщо у малечі висипка від сонцезахисту, поговоріть з лікарем вашої дитини.

Сонячного відпочинку без наслідків!